Balcar Jiří (Kolín 1929 - 1968 Praha)
Stojící, signováno a datováno vpravo dole tužkou Jiří Balcar 65, vlevo dole číslováno 10/20, suchá jehla/papír, 25 x 16 cm (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.500,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |